Gratis verzending

VRAGEN?

003214610096

Winkelwagen

0
Sorteer

Momenteel zoekt u op:

  1. Prijs: € 40,00 - € 49,99
Fabrikant
  1. Delock (2)
Meest besteld

SFP kabel

Lijst  Foto-tabel 

Desc
  1. Delock SFP Module 1000Base-SX MM 850 nm
    € 41,00
    This Delock SFP module can be used to expand your Gigabit switch with a free SFF slot by an optical fiber interface.
  2. Delock SFP Module 1000Base-LX SM 1310 nm
    € 41,00
    This Delock SFP module can be used to expand your Gigabit switch with a free SFF slot by an optical fiber interface.

Lijst  Foto-tabel 

Desc